Planowanie i koordynacja inwestorska

Realizacja inwestycji to poważne wyzwanie wymagające stałej kontroli. Z uwagi na brak czasu niektórzy Inwestorzy potrzebują osoby, która zapewni koordynację wszystkich prac i przejmie na siebie obowiązki związane z wyborem architekta, wykonawcy, dostawcy materiałów oraz na bieżąco będzie doglądała przebiegu inwestycji.

Decydując się na współpracę ze Szwalnią Ogrodową, Inwestor zyskuje fachową obsługę, łącznie z reprezentowaniem na terenie budowy. Już na poziomie planowania wykonujemy analizę lokalizacji przyszłej inwestycji oraz szacujemy koszty jej realizacji. Na życzenie Klienta organizujemy negocjacje wstępne z potencjalnym dostawcą materiałów i usług. Pomagamy w doborze materiałów pod względem technicznym, użytkowym, jak i wizualnym, a także rekomendujemy wykonawców.

Zajmujemy się obsługą głównie prywatnych inwestorów. Oferta skierowana jest do osób, które planują inwestycje wg indywidualnego, dopasowanego do ich potrzeb projektu. Powierzając nam zadania związane z koordynacją projektów realizowanych w przestrzeni architektonicznej i monitorowaniem przebiegu inwestycji, Klient oszczędza czas i zyskuje spokój.

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, w tym projektowania i aranżacji ogrodów!

Dom jednorodzinny w Zielonej Górze

Przebieg realizacji