Organizacja targów i eventów

Kompleksowe projektowanie stoisk targowych

Projektowanie stoisk targowych w dolnośląskim to jedna ze specjalności Szwalni Ogrodowej. Udział w targach branżowych to dla firmy szansa na zaprezentowanie swojej oferty, nawiązanie kontaktów i współpracy z kontrahentami oraz pozyskanie nowych klientów. Pozwala budować pozytywny obraz firmy oraz oferowanych produktów i usług.

Ofertę projektowania stoisk targowych kierujemy do firm z branży ogrodniczej, posiadających produkty do ogrodu. W ramach kompleksowej obsługi wspólnie z Inwestorem bierzemy udział w wyborze powierzchni, dobieramy wykonawców, koordynujemy proces budowy, a także demontażu stoiska. Klient otrzymuje projekt wraz z wyceną jego realizacji.

Naszą pracę wyróżnia kreatywne podejście i duże zaangażowanie, które przekładają się na niepowtarzalne aranżacje, przynoszące efekt zaskoczenia. Ciekawy pomysł i staranna realizacja to recepta na profesjonalne stoisko targowe, które przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i zachęci do odwiedzenia go. W naszych nietuzinkowych projektach stawiamy na jak najlepsze wyeksponowanie i podkreślenie atutów produktu oraz wysoki standard wykonania. Wybierając Szwalnię Ogrodową, Inwestor może liczyć na pełną obsługę okołotargową, łącznie z przygotowaniem haseł marketingowych, wydrukiem materiałów reklamowych itp.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi projektowania stoisk targowych. Nasz przemyślany i precyzyjnie zrealizowany projekt pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji i podbić serca gości.

Eurobaustoff Forum 2019

Targi Green Days 2019

MTP Gardenia 2018

Jarmark Świętojański 2017

Targi Eurobaustoff Forum w Kolonia